Kód: 108/TMA 108/TMA2 108/CYK 108/CER Zvoľte variant

Hodvábne gumičky

€7 €5,50 €7 €7 od €5,50
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:
Kategória: Scrunchies

Neviete, čo darovať svojej nežnej polovičke ? Máme pre vás malú drobnosť, ktorou ju určite potešíte.

Gumičky od nás už veľmi dobre poznáte. Vyrábame ich zo zvyškov látok, alebo z nevyužitého oblečenia a inak to nebolo ani v tomto prípade.

Pre valentínsku kolekciu sme sa zamerali na dva konkrétne materiály SATÉN a HODVÁB. Hodváb je prírodný materiál, ktorý by narozdiel od ostatných materiálov mal byť šetrný k vašej pokožke a k vlasom. Ak nosíte vlasy zviazané často, hodvábna gumička by mala byť voľbou číslo jeden. Jedinú nevýhodu, ktorú hodváb má, je jeho vyššia cena. Preto, je tu aj lacnejšia alternatíva, ktorou je satén. Satén je buď umelé, alebo prírodné vlákno (polyesterový/bavlnený satén), na dotyk je jemný, lesklý a šmykľavý, vďaka čomu vás vo vlasoch nebude ťahať.

Pravý prírodný hodváb je luxusná, veľmi vzácna a na omak mimoriadne jemná látka ideálna pre tých, ktorých pokožka je citlivá na umelé vlákna, či tých, ktorí si potrpia na najvyššiu kvalitu a luxusný vzhľad. Hodváb je prírodné vlákno, ktoré sa vyrába veľmi zložitým a časovo náročným procesom z kukiel priadky morušovej, preto je veľmi vzácny a už od nepamäti sa považuje za kráľa textílií a zosobnenie luxusu.