Ako si objednať z trvalej ponuky

Nenašli ste v ponuke to, čo hľadáte ? Nesadol vám materiál, či farba produktu ? Potrebovali by ste nejaké miery zmeniť? Žiaden problém! Každý kúsok z trvalej ponuky sa dá ušiť na mieru podľa vašich osobných požiadaviek.

 

Čo si môžem dať ušiť na mieru?

V trvalej ponuke sa nachádza 7 strihov

Nohavice KLÁRA

Blúzka HANA 

Top POPPY a MILA

Šaty ROSE, DAISY a ANNA

 

Čo môžem zmeniť ?

*môžete si zvoliť materiál podľa ponuky látok skladom, alebo vám po vzájomnej komunikácii nájdem látku presne podľa vašich predstáv.

*pri každom produkte je zvlášť napísané, čo je možné upraviť (obvod bokov, hrudníka, dĺžka, lem...)

 

Ako sa viem pomerať?

Na konci tejto strany nájdete obrázok s figúrkou, na ktorej je vysvetlené, ako a kde merať daný rozmer. Taktiež je to pri niektorých kúskoch podrobnejšie vysvetlené.

 

Čo znamená "ŠTANDARDNÉ MIERY"

Znamená to, že je to nezmenený rozmer, v ktorom vždy šijem daný kúsok. Je to strih bez akejkoľvek modifikácie - ten základný. Tento strih potom viem upraviť ak by ste potrebovali zmeniť niektorú z mier.

 

Dá sa takýto kúsok vrátiť, ak mi nevyhovuje farba, materiál...

Toto žiaľ NIE JE MOŽNÉ! Je to totiž produkt na mieru.

Ak sú na odeve robené zmeny podľa želaní zákazníka (vás), JE TO PRODUKT NA MIERU, ktorý sa vo vami upravenom stave nedá predať inému zákazníkovi/zákazníčke. 

 

Pre akékoľvek ďalšie otázky nás kontaktujte na našich sociálnych sieťach. 

 

Poďme si predstaviť konkrétne kúsky aj s ich možnými modifikáciami.

 

Nohavice Klára

 

DOSTUPNÉ MODIFIKÁCIE:

*Dĺžka nohavíc

*Šírka (ak je šírka vašich bokov viac, ako 120cm)

*Obvod pása (ak je váš obvod pása viac ako 90cm)

 

Nohavice Klára sú to široké culote nohavice, ktoré vám upravíme na mieru podľa vašich mier (hlavne ich dĺžku). Dajú sa ušiť z dostupných látok, v ponuke variantov nájdete rôzne látky. Alebo z látky na želanie – väčšinou látka z galantérie, podľa vaších predstáv.

V prednej časti je zips, dva pásy na zaviazanie mašle, alebo iný patent a v zadnej časti je gumička, ktorá sa Vám krásne počas dňa prispôsobí. Nohavice majú tiež veľké priznané vrecká, pre odloženie drobností, či vašich rúk, hehe.

Ak by ste si želali nohavice prispôsobiť na mieru, do poznámky treba napísať tieto miery 

Ak sú vaše miery nasledovné (viď nižšie), nie je nutné posielať vaše miery, strih je na tieto miery prispôsobený. Stačí k objednávke do poznámky napísať, že nepotrebujete miery upraviť.

 

Dĺžka nohavíc: cca 80cm

Šírka bokov: 90 – 120cm

Obvod pása: 75-90cm

 

Ak miery potrebujete upraviť, postupujte podľa tohto návodu:

Dĺžka nohavíc: je to rozmer, ktorý meriame od rozkroku až po zem. Ak neviete odkiaľ presne merať, oblečte si legíny, alebo obtiahnuté nohavice, začnite merať v rozkroku na mieste, kde sa stretávajú predný a zadný šev a zároveň oba bočné. Tie sa v jednom bode stretávajú v tvare znamienka plus. To je bod, od ktorého treba merať až po zem.

Šírka bokov: je to rozmer v najširšom mieste vášho tela okolo bokov.

Obvod pása: je presný opak oproti šírke bokov. Je to najužšia časť tela. Pás začína tesne pod rebrami, ale zároveň tesne nad pupkom. 

 

Top POPPY

 

DOSTUPNÉ MODIFIKÁCIE:

*Dĺžka torza

*Dĺžka rukávov

*Zakončenie/lem (jedna alebo dvojitá gumička, ozdobný alebo obyčajný lem)

 

Tento romantický, ženský topík je voľného a vzdušného strihu. V hornej aj spodnej časti sú gumičky, čiže sa nemusíte báť, že by Vás topík tlačil, alebo bol nepríjemný na nosenie. Gumičky sa dokonale prispôsobia nech je Váš živtotný štýl akýkoľvek. Topík vám vieme prispôsobiť na mieru hneď viacerými spôsobmi.

*topík v hornej časti začína cca 7cm od krku

 

Ak sú vaše miery nasledovné, nie je nutné napísať ich do poznámky, strih je na tieto miery prispôsobený automaticky. Stačí k objednávke do poznámky napísať, že nepotrebujete miery upraviť.

Obvod ramien: do 110cm

Dĺžka topu: cca 36cm

Dĺžka rukávov: cca 28cm

 

Ak sú vaše miery iné, treba ich podľa nasledovného postupu napísať do poznámky pri objednávke

Obvod ramien: Odmeriate ho tak, že meter umiestnite tesne pod ramenným kĺbom (okolo celého tela). Ramená by mali byť uvoľnené, no keďže je tento údaj len orientačný, môže to byť aj plus/mínus 2cm

Dĺžka topu: tento údaj je potrebný zadať len v prípade,  že by ste chceli top oproti pôvodnej dĺžke (36cm) predĺžiť, prípadne máte väčší obvod hrudníka (väčšie prsia).

Dĺžka rukávov: dĺžku upravte len, v prípade, ak by ste chceli zmeniť pôvodnú dĺžku

 

Blúzka HANA

 

DOSTUPNÉ MODIFIKÁCIE:

*Dĺžka blúzky

*Šírka rukáva

 

Blúzka Hana je jedným z najuniverzálnejších kúskov. Má voľný strih a voľné a vzdušné rukávy, ktoré sa dajú nosiť stiahnuté šnúrkou, či úplne na voľno.

Pre tento strih nie sú vhodné modifikácie. Ak by Vám však nevyhovovali nasledovné rozmery (ste vyššia ako 177cm, alebo máte väčší obvod ramien), Je potrebné pri objednávke napísať do poznámky vaše preferované miery.

 

Štandardná dĺžka: 65cm

Obvod ramien okolo rukáva: cca 37 cm

 

Šaty ROSE

 

DOSTUPNÉ MODIFIKÁCIE:

*Dĺžka sukne

*Dĺžka topu

*Šírka rukávov

 

Šaty Rose sú podobne ako blúzka Hana kúsok, ktorý je veľmi univerzálny a sadne na prvýkrát takmer každému. Sú to voľné, bohato nariasené šaty s dlhými nariasenými rukávmi stiahnutými gumičkou okolo zápästia.

 

Štandardné miery:

Dĺžka sukne: 56-58cm

Dĺžka topu: 62cm

Obvod ramien okolo rukáva: cca 37cm

Ak by ste tieto miery potrebovali mierne pozmeniť, napíšte nám prosím do poznámky, ako by ste si ich želali pozmeniť.

 

Šaty DAISY

 

DOSTUPNÉ MODIFIKÁCIE:

*Dĺžka rukávov

*Dĺžka sukne (2 alebo 3 penály)

*Šírka hrudníka (pre ženy s obvodom hrudníka väčším ako 80-93cm)

 

Šaty Daisy sú len nedávnym prírastom do trvalej ponuky. Sú jedinečné už na prvý pohľad. Majú bohato riasenú dvoj až troj-penálovú sukňu. Vrchnú časť tvorí gumičkovanie, vďaka ktorému sa vám šaty prispôsobia od veľkosti S až po L. Súčasťou šiat sú aj ich úžasné rukávy, ktoré môžete nosiť na ramenách, alebo „spadnuté“. Vďaka gumičkám v každej časti šiat sa nemusíte báť, že vyberiete zlú veľkosť, či o váš komfort počas dňa.

Gumičkovanie sa pevne obopne okolo hrudníka. V štandardnej verzii (neupravenej) pohodlne sadnú na obvod hrudníka od cca 80-93cm. Pri väčšom obvode by mohli  šaty tlačiť a pri menšom zase padať.

Štandardná veľkosť hrudníkaod cca 80-93cm

Dĺžka sukne pre troj-penálovú sukňu cca 82cm a 

Dĺžka sukne pre dvoj-penálovú cca 56cm.

!!Pri objednávke šiat treba napísať, či si želáte 2 alebo 3 penály a taktiež, či potrebujete upraviť miery hrudníka!!

 

Šaty ANNA

 

DOSTUPNÉ MODIFIKÁCIE:

*Dĺžka sukne

*Dĺžka rukávov

*Pre ušitie týchto šiat je potrebné vždy udať obvod pása

 

Šaty Anna sú najnovším prírastkom do trvalej ponuky. Sú to romantické  a elegantné šaty s výstrihom do tvaru V. V hornej časti sú obtiahnuté pre zvýraznenie dekoltu, v páse sú obtiahnuté a sukňa je padavá. Majú hlboký výstrih, funkčné gombíky od hora až po spodok a krásne nadýchané rukávy. Dĺžka sukňovej časti je cca 80cm (vždy závisí od množstva látky, ktoré som mala k dispozícii). Na oboch rukávoch sú gumičky, vďaka čomu sú rukávy krásne nadýchané.

 

Štandardné miery:

Dĺžka sukne: cca 80cm

Dĺžka rukávov:  cca 38cm

Štandardne pre obvod pása: 70-80cm

 

Top MILA

MODIFIKÁCIE NIE SÚ MOŽNÉ

Tento nádherný topík je najnovším prírastkom do trvalej ponuky. Je to dokonalá zavinovačka s tými najženskejšími rukávmi. Vnútro tvorí jemnučká podšívka z bavlny či viskózy. Zavinovacia časť je zabezpečená dvoma dlhými šnúrami, ktoré sa vzadu prekrížia a vpredu zaviažu do milej mašličky. Top si môžete pritiahnuť, či povoliť podľa vlastnej potreby. Rukávy sa Vám nebudú rozchádzať vďaka dvom šnúrkam tesne za krkom. Top končí tesne pod prsiami. Tento elegantný, ženský kúsok môžete nosiť či už k sukni, alebo nohaviciam a vždy budete vyzerať famózne.

Veľkosť: S-M (odporúčam pre stredne veľké prsia, obvod hrudníka 85cm až 92cm)